Wkrótce

Zamawianie szkoleń

Termin: 20 Cze 2024 @ 10:00

ABC Prawa zamówień publicznych

Termin: 11 Wrz 2024 @ 10:00

Kryteria oceny ofert

Termin: 10 Paz 2024 @ 10:00

Umowy w zamówieniach publicznych

Termin: 24 Paz 2024 @ 10:00

Zamówienia zrównoważone

Termin: 28 Lis 2024 @ 10:00

 

Dariusz Koba

Koba Consulting Group to ja, Dariusz Koba i przyjaciele, współpracownicy, eksperci od zamówień publicznych, z którymi dzielimy nie tylko pasję, ale również wizję zamówień publicznych jako „sztuki kupowania”, jako biznesu.

 

  

Szkolenia z zamówień publicznych

szkolenia z zamowien publicznych

Szkolenia z zamówień publicznych organizowane przez Koba Consulting Group to niepowtarzalne wydarzenia, gdzie teoria i niełatwe przepisy ustawy Prawo zamówień publicznych, przekładane są na język praktyki i gotowych rozwiązań prawdziwych problemów jakie napotykają uczestnicy tego rynku.

Zapraszamy, w zależności od preferencji i możliwości, do udziału w szkoleniach realizowanych w formule otwartej (na podstawie zgłoszeń) oraz zamkniętej - dedykowanej konkretnej instytucji/firmie, w której istnieje większa grupa pracowników zaangażowanych w proces udzielania zamówień publicznych lub ubiegania się o te zamówienia.

Najlepsze szkolenia z zamówień publicznych - dobierz program do swoich potrzeb:

ABC Prawa zamówień publicznychDla wykonawców: Jak wygrać przetarg - 5 kroków do sukcesuZamówienia publiczne dla pracowników merytorycznychKwalifikacja. Ocena wiarygodności wykonawcówKryteria oceny ofertUmowy w zamówieniach publicznychPraktyka zamówień publicznych w świetle prawa UESzacowanie wartości zamówień i małe zamówienia.Jak unikać błędów i nieprawidłowości w zamówieniach publicznychZamówienia zrównoważoneZamówienia publiczne na roboty budowlaneCOMPLIANCE. Przeciwdziałanie korupcji w zamówieniach publicznych.Planowanie, strategie zakupowe i szacowanie wartości zamówieńZamawianie szkoleń

LETNIA AKADEMIA ZAMÓWIEŃ PUBLICZNYCH 2024

Zamawianie robót budowlanych. eNotices2. Kontrola zamówień publicznych.

 

Hotel Pietrak****, GNIEZNO

 

Opinie o naszych szkoleniach

Jestem zachwycony. Pełen profesjonalizm prowadzącego

Szkolenie dedykowane dla uczelni wyższej

Szkolenie na wysokim poziomie, wykładowca, przygotowanie i prowadzenie na 120%.

Szkolenie "Nowe Prawo zamówień publicznych"

Szkolenie prowadzone było zgodnie z założonym programem. Prowadzący przekazał wiedzę w sposób profesjonalny i rzetelny, odpowiadając na wszystkie pytania, również te wykraczające poza zakres szkolenia. Przydatne materiały szkoleniowe. Polecam!

Szkolenie "Umowy w sprawach zamówień publicznych"

Innowacyjne podejście do zamówień publicznych, sposób prezentacji zmusza do kreatywności i zmiany podejścia Zamawiającego do przeprowadzania "nowych" przetargów. Polecam!

Szkolenie "Kryteria oceny ofert"

Usługi doradcze z zamówień publicznych

doradztwo z zamowien publicznych
Nasza oferta doradcza z zakresu Prawa zamówień publicznych skierowana jest do wszystkich uczestników rynku publicznych przetargów, w tym do zamawiających jak i do wykonawców. Zamawiającym służymy wszechstronną i profesjonalną pomocą w sprawnym, bezpiecznym i efektywnym prowadzeniu postępowań o udzielenie zamówienia. Wykonawcom oferujemy wsparcie w zakresie przygotowania ofert, ubiegania się o zamówienia publiczne, korzystania ze środków ochrony prawnej oraz innych czynności pojawiających się w toku udziału w postępowaniu przetargowym.

Odpowiadamy na wszystkie pytania, a najczęściej pytają nas o to: