Letnia Akademia Zamówień Publicznych 2018 r.

Szanowni Państwo,

zapraszamy na jedyne tak kompleksowe szkolenie, poruszające kwestie elektronizacji zamówień publicznych, a także innych zmian AD 2018. Nie tyle chodzi o zmiany prawne, lecz o ich praktyczne skutki. Udział w zajęciach umożliwi Państwu właściwe przygotowanie się do elektronizacji zamówień publicznych, przygotowanie SIWZa na ewentualny zakup portalu e-usług, uwzględnienie w SIWZach kwestii wynikających z RODO i innych "nowinek".

O E-ZAMÓWIENIACH. KOMPLEKSOWO.

27 - 31 sierpnia 2018 r.

Sandomierz, Hotel Sarmata***Program Akademii:

 1. Jawność czy tajność: nowinki w zamówieniach publicznych
  1. Compliance: „czy zamawiająca może zatańczyć z wykonawcą”
  2. RODO nie trzeba się bać (tylko wpisać „powiemy co” do SIWZ)
  3. Jawność życia publicznego (krótko bo o projekcie)
 2. Elektroniczny JEDZ
  1. Elektroniczny podpis: falstart elektronizacji zp
  2. Sporządzanie, podpisywanie, szyfrowanie, weryfikacja podpisu w praktyce
  3. Instrukcja składania: o czym nie wspomina UZP
 3. Elektronizacja jako przyszłość zp
  1. Jak podnieść efektywność zp przy pomocy narzędzi informatycznych
  2. Planowanie, agregowanie, dzielenie
  3. Sporządzanie, weryfikacja, zatwierdzanie wniosków
  4. Opracowanie SIWZ – nikt tego nie ma (tylko my:)
  5. Umowy: ewidencja, zarządzanie, fakturowanie
 4. Jak przygotować się na 18 października 2018
  1. Elektroniczna komunikacja, czyli co i jak?
  2. Czego nie zapewni platforma e-zamówienia?
  3. Wariant 1 - Kupić portal dedykowany: zalety i wady rozwiązania
  4. Wariant 2 - Kupować licencje: porównanie istniejących portali komercyjnych
  5. Wariant 3 - Czekać na darmowe narzędzia: funkcjonalność mini-portalu publicznego

Gwarancją najwyższej jakości szkolenia są trenerzy, którzy poprowadzą Akademię, łącząc praktykę z teorią, filozofię z warsztatem, doświadczenie ze świeżym i twórczym spojrzeniem na problemy.


Hotel Sarmata*** powstał na fundamentach lub obrysach budynków zabytkowego zespołu dworskiego Strużyńskich z 1861r. Odbudowany w latach 2002-2009 przez obecnych właścicieli na cele hotelowo-turystyczne oferuje wyjątkowy klimat minionych czasów. W odtworzonych z największym pietyzmem wnętrzach zabytkowego kompleksu odnajdą Państwo ducha sarmatyzmu, zasmakują specjałów kuchni regionalnej oraz zrelaksują się z dala od zgiełku codzienności.

hotel 300 5 s hotel sarmata czerwiec 2011 1 s hotel sarmata czerwiec 2011 2 s hotel sarmata czerwiec 2011 9 s pokoj 2STT hotelsarmata 7 s restauracja video s sala konferencyjna video2 s sandomierz video s  

KOSZT UDZIAŁU jednej osoby wynosi 2400 zł netto* i obejmuje: zakwaterowanie w Hotelu Sarmata w Sandomierzu (4 noclegi) w pokojach dwuosobowych z łazienką, wyposażonych w TV; pełne wyżywienie od obiadu w dniu przyjazdu (poniedziałek) do obiadu w dniu wyjazdu (piątek); przerwy kawowe, autorskie materiały szkoleniowe oraz możliwość uczestniczenia w imprezach towarzyszących.

OPŁATY FAKULTATYWNE (ceny netto*): dopłata do pokoju 1-osobowego (w miarę wolnych miejsc w hotelu): 500 zł; koszt pobytu osoby towarzyszącej: 1500 zł; udział w szkoleniu bez zakwaterowania, ale z wyżywieniem (bez śniadań): 1400 zł;

WEŹ UDZIAŁ W SZKOLENIU: Kartę zgłoszenia prosimy wypełnić i przesłać mailem na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub faksem na nr: 22 35 53 109. Moża skorzystać także z FORMULARZA INTERNETOWEGO.

* W PRZYPADKU GDY UDZIAŁ W SZKOLENIU FINANSOWANY JEST W CO NAJMNIEJ 70% ZE ŚRODKÓW PUBLICZNYCH USŁUGA ZWOLNIONA JEST Z PODATKU VAT (STAWKA VAT: „ZW.”). W POZOSTAŁYCH PRZYPADKACH DO WSZYSTKICH CEN NALEŻY DOLICZYĆ 23% PODATEK VAT.

KARTA ZGŁOSZENIOWA (WORD)

Szczegóły wydarzenia:

 • Data: - -
 • Miejsce: Sandomierz
 • Zapisz się

chwilowka